«Постійне переливання з пустого в порожнє приїлося»: іменитий тренер прокоментував перебування Луніна в Реалі


Тренер і експерт Роман Григорчук висловив свою думку про воротаря мадридського Реала і збірної України Андрія Луніна, який є дублером бельгійського голкіпера Тібо Куртуа.
Тренер і експерт Роман Григорчук в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» дав свою оцінку українському воротареві мадридського Реала Андрію Луніну.
Навколо Луніна (на контракті з Реалом з 2018 року) постійно ходять різні чутки, що відправляють його в інші клуби. На думку Григорчука, статус гравця «королівського клубу» є привілеєм, а сам українець вже довів, що може бути основним воротарем вершкових.
«Бути в такому клубі є привілеєм. Андрій своєю працею вже показав, що він може бути основним в Реалі і постійне переливання з пустого в порожнє воно здебільшого приїлося».
- У минулому сезоні 26-річний Лунін зіграв 14 матчів, в яких пропустив 19 голів та шість раз залишив свої ворота в недоторканності. За збірну України він провів 16 зустрічей (16 пропущених м'ячів і шість «сухих» ігор).
- Його контракт з клубом діє до 30 червня 2030 року, а портал Transfermarkt оцінює ринкову вартість голкіпера в 18 мільйонів євро.