«Потім дізналися про його конфлікт»: в Лехії висловилися про скандального ексфорварда Шахтаря

Переглядів 1513
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Потім дізналися про його конфлікт»: в Лехії висловилися про скандального ексфорварда Шахтаря
Богда В'юнник. Фото: Google
Президент польської Лехії із Ґданська Паоло Уфнер прокоментував підписання колишнього нападника донецького Шахтаря Богдана В'юнника. виявляється українця придбали ледь не на осліп.

Підписання українського нападника Богдана В'юнника польською Лехією обростає новими, максимально цікавими подробицями. Виявляється ексгравець Шахтаря приховав подробиці свого демарша з донецького клубу.

«Спочатку ми були зацікавлені в оренді Богдана, потім дізналися про його конфлікт з попереднім клубом. Зрештою, гравець став вільним агентом і виявив бажання приєднатися до Лехії.

Богдан має чудову швидкість, може зіграти на будь-якій позиції в атаці, знає, як забивати голи. У тренера буде ще одна опція, що завжди добре», – сказав пана Уфнера портал Gdansk.pl

В'юнник приєднався до Лехії на правах вільного агента, хоча контракт форварда з донецьким клубом був чинним до 30 червня 2025 року.

Суть конфлікту між Шахтарем та його вже ексгравцем полягає в тому, що донецький клуб заявив про те, що не погоджується з одностороннім розірванням контракту В'юнника та збирається подавати позов проти самого 21-річного нападника та гданської Лехії.

  • Богдан В'юнник поточному сезоні провів за Шахтар шість матчів: один гол, дві результативні передачі.
  • Загалом за «гірників» нападник зіграв у 12 матчах: гол та три асисти.