Повернення Миколенка та чергова гра в основі Забарного: результати матчів Евертона та Борнмута в АПЛ

Переглядів 787
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
У матчах 31-го туру Евертон Віталія Миколенка поїхав у гості до Ньюкасла, а Борнмут Іллі Забарного приймав Крістал Пелес. «Іриски» закінчили поєдинок внічию із рахунком 1:1, а «вишні» мінімально перемогли.

Сьогодні, 2 квітня, Віталій Миколенко та Ілля Забарний вийшли у стартових складах Евертона і Борнмута відповідно. Відзначимо, що український захисник синіх пропускав минулий тур через хворобу

У «ірисок» в суперниках був грізний Ньюкасл, який ще й грає при своїх уболівальниках. Перший момент створили саме гості. Тарковскі відгукнувся на передачу зі штрафного, яку виконав Двайт Макніл, але з близької відстані головою спрямував м'яч над поперечиною. М'яч залишив межі поля.

Однак Ньюкасл відповів голом. Ісак здійснив чудовий індивідуальний прохід та пробив з меж штрафного майданчика. Пікфорд не зумів врятувати Евертон і пропустив гол.

У другому таймі Ньюкасл знову забив, але гол скасували, адже після перегляду ВАР було зафіксовано офсайд. Згодом Ісак міг оформити дубль, але його удар із небезпечної позиції заблокував захисник Евертона.

Вже у кінцівці матчу команда Миколенка заробила право пробивати пенальті, яке реалізував Калверт-Льюїн. Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

АПЛ, 31-й тур

Ньюкасл - Евертон - 1:1

Голи: Ісак, 15 - Калверт-Льюїн, 88 (пен.)

Паралельно Борнмут Забарного намагався здобути три очки у матчі з непростим Крістал Пелес. За весь перший тайм був лише один небезпечний епізод. Гравець «вишень» Біллінг став адресатом точного навісу в воротарський майданчик і сильно пробив головою, але голкіпер не дозволив йому забити, виконавши сейв.

Відзначимо, що гості забили м'яч в роздягальню, однак після перегляду ВАР його скасували, адже було зафіксовано положення поза грою.

Протягом тайму гостроти біля воріт не виникало, однак під завісу гри Борнмут повів у рахунку. Семеніо виконав чудовий пас, адресатом якого в штрафному майданчику став Джастін Клюйверт. Він скористався нагодою та пробив у праву дев'ятку

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Борнмута.

Борнмут- Крістал Пелес - 1:0

Гол: Клюйверт, 80

• Миколенко у нинішньому сезоні зіграв за Евертон 30 матчів забив два голи та один автогол. Його команда посідає 16-ту сходинку, маючи 26 балів.
  • Забарний в цій кампанії провів 35 поєдинків в усіх турнірах за Борнмут, забивши один гол. «Вишні» з 30-ма пунктами йдуть на 11-й позиції.
  • В наступному турі Евертон зіграє проти Бернлі (06.04), а Борнмут поїде в гості до Лутона (06. 04).