«Президент сказав мені, що я вилітаю в Англію»: Забарний оцінив рівень АПЛ та згадав перехід до Борнмута

Переглядів 760
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Президент сказав мені, що я вилітаю в Англію»: Забарний оцінив рівень АПЛ та згадав перехід до Борнмута
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
Український центральний захисник англійського Борнмута Ілля Забарний згадав свої останні дні у футболці київського Динамо перед трансфером до «вишень».

Ілля Забарний розповів, що перехід стався неочікувано, адже в останній день трансферного вікна він дізнався, що летить до Англії.

«Це було на зборі у Туреччині з Динамо. Увечері в останній день трансферного вікна президент сказав мені, що я вилітаю до Англії. Що буде перегляд, що мене хочуть купити. Я сказав: «Добре». Зібрав свої речі, зателефонував батькам, нинішній дружині. Усі були у захваті».

Центральний захисник згадав, що дуже переживав та хвилювався перед трансфером в Борнмут, а ще українцю заважало пошкодження.

«Я переживав, бо віддав багато Динамо, а воно дало мені багато. Були змішані почуття, але більше хотілося виїхати і спробувати десь ще. Підписав контракт із Борнмутом, але на той момент у мене було пошкодження. Через це мій старт виявився трохи важким. Я був дуже здивований рівнем АПЛ. Міг лише мріяти про це. Думаю, кожен гравець хоче виступати в АПЛ», — сказав Забарний для  «SetantaSport».

  • Забарний перейшов до Борнмута у січні цього року з київського Динамо, підписавши контракт до 2028 року.
  • В нинішньому сезоні 21-річний українець провів 11 матчів в АПЛ, без результативних дій.
  • Наразі Борнмут посідає 17 сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Англії, маючи шість очок.
  • У наступному турі 11 листопада команда Забарного зустрінеться з Ньюкаслом.