Прийняв в два дотики і допоміг відкрити рахунок: відео дебютної результативної дії Малиновського у Дженоа

Переглядів 9783
6 голосів
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Півзахисник національної збірної України Руслан Малиновський відзначився дебютною результативною дією за італійську Дженоа, оформивши асист у грі Серії А.

У п'ятницю, 27 жовтня, Дженоа приймала Салернітану в рамках 10-го туру італійської Серії А.

У стартовому складі господарів вийшов український півзахисник Руслан Малиновський. Саме він на 35-й хвилині гри, прийнявши м'яч у два дотики, виконав передачу на нападника Альберта Гудмундссона, яка виявилась результативною.

Відео асиста Малиновського у матчі Дженоа – Салернітана

Для Малиновського цей асист став першою результативною дією у футболці Дженоа. Загалом для Руслана це вже восьма поява на полі в складі «гриффонів».

У підсумку команда українця перемогла Салернітану з рахунком 1:0. Сам Руслан провів на полі 59 хвилин.

• Малиновський виступає у Дженоа на правах оренди з французького Марселя з можливістю викупу.
  • Цей асист Руслана став 29-м в складі італійських команд (інші 28 були оформлені за час виступів за Аталанту).
  • Контракт 30-річного українця з провансальцями розрахований до 2026 року.
  • Вже 1 листопада «гриффони» зіграють свій наступний матч проти Реджани в рамках 1/16 фіналу Кубка Італії.