Проблема була не в Зінченку: Арсенал без українця зганьбився у останньому матчі 2023 року

Переглядів 4870
Букайо Сака у матчі Фулгемом. Фото: Getty Images
У матчі 20-го туру чемпіонату Англії Фулгем приймав Арсенал. Команда українського захисника Олександра Зінченка поступилася у дербі Лондона (1:2).

У неділю, 31 грудня, столичний Фулгем приймав лондонський Арсенал в матчі 20-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Напередодні дербі Лондона стало відомо, що український захисник команди Мікеля Артети – Олександр Зінченко – пропустить цей матч через пошкодження литкового м'яза. На його позиції сьогодні грав Якуб Ківіор, а потім замість нього по перерві вийшов Такехіро Томіясу.

Нагадаємо, що останнім часом преса Англії, а також фанати команди критикували Зінченка за його ігрову форму.

Рахунок в матчі було відкрито вже на п'ятій хвилині завдяки зусиллям Букайо Сака. Однак вже на 29-й хвилині Рауль Хіменес зрівняв рахунок у грі, забивши з передачі Тома Кейрні.

У другому таймі Фулгем неочікувано вийшов вперед. Удар Жоау Паліньї було заблоковано, після чого у центрі штрафного майданчику Боббі де Кордова-Рід підхопив м'яч та відправив його під поперечину.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Джошуа Сміта зафіксував поразку підопічних Артети.

Англійська Прем'єр-ліга. 20-й тур

Фулгем – Арсенал – 2:1 (1:1)

Голи: Хіменес, 29, де Кордова-Рід, 60 – Сака, 5

• Команда Артети не знає перемог уже три гри поспіль (дві поразки, нічия).
  • Зінченко цього сезону провів 24 матчі за Арсенал в усіх турнірах: один гол, один асист.
  • Арсенал з 40 очками посідає четверте місце в таблиці чемпіонату Англії, відстаючи від лідера Ліверпуля на два бали (у команди Юргена Клоппа матч в запасі).