«Процесуальний терорист»: прокурор жорстко відреагував на зрив судового засідання генсеком УАФ Запісоцьким

Переглядів 307
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
«Процесуальний терорист»: прокурор жорстко відреагував на зрив судового засідання генсеком УАФ Запісоцьким
Юрій Запісоцький. Фото: Google
Генеральний секретарь УАФ зірвав засідання у Шевченківському районному суді міста Львова за допомогою пресконференції, яка виявилася фейковою. Прокурор жорстко йому відповів.

У п'ятницю, 23-го червня, у Шевченківському районному суді міста Львова пройшло засідання, де обговорювалася зміна запобіжного заходу для генерального секретаря Української Асоціації Футболу (УАФ) Юрія Запісоцького по справі про розкрадання коштів на будівництві заводу з виготовлення штучного газону для футбольних полів.

Проте, доволі швидко слухання справи закінчилося через те, що адвокати Запісоцького подали заяви, що вони будуть присутні (23 червня о 13:00) на пресконференції, яку організувала юридична компанія Міллер щодо справи президента УАФ Андрія Павелка, через що вони попросили перенести засідання.

За регламентом, присутність адвоката обов'язкова, тому що ця справа є кримінальною. Тому суддя погодилася перенести слухання на 29 червня, повідомив FootballHub.

Але, анонсовану на 23 червня на 13:00 пресконференцію юридичної компанії Міллер щодо справи Павелка, де мали бути присутні адвокати Запісоцького, перенесли через «неможливість забезпечити безпеку в місці проведення».

Прокурор по цій справі жорстко прокоментував таку поведінку сторони захисту, назвавши генерального секретаря УАФ «процесуальним терористом».

  • Нагадаємо, що 16 червня Павелка було взято під варту терміном у 60 днів по тій самій справі, що і Запіськоцього.
  • Раніше стало відомо, коли суд розгляне скаргу президента УАФ щодо виходу з СІЗО.