«Продуктивність була набагато нижчою за звичну»: тренер Жирони пояснив ранню заміну Циганкова у матчі Ла Ліги

Переглядів 173
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Головний тренер каталонської Жирони Мічел прокоментував перемогу своїх підопічних над Севільєю (2:0), а також пояснив, чому Віктор Циганков зіграв лише тайм.

У неділю, 1 вересня, у рамках четвертого туру чемпіонату Іспанії з футболу зустрілися Севілья та Жирона. Каталонці впевнено перемогли з рахунком 2:0 завдяки влучним ударам Івана Мартіна та Абеля Руїса.

Наставник Жирони Мічел задоволений літньо-вересневим етапом каталонців, в якому команда провела чотири поєдинки.

«Для мене другий тайм був дуже добрим за якістю контролю гри. У нас було більше енергії. Перша частина гри була за Севільєю.

Ми йдемо на перерву збірних із гарним настроєм. Севілья, Атлетіко та Бетіс – великі команди. Зіграти проти них і Осасуни та набрати сім очок з 12 – це добрий результат».

Також тренер пояснив, чому Вікктор Циганков провів на полі лише один тайм.

«Я зробив зміни у середині гри, тому що мені не вистачало енергії. Продуктивність Циганкова в першому таймі була набагато нижчою за звичну. Це трохи моя відповідальність, як і все, що відбувається на полі», – сказав Мічел для L'Esportiu.

• У наступному турі Жирона зіграє проти Барселони.
  • Наразі у команди, за яку грає Віктор Циганков, сім очок в активі та четверта позиція в турнірній таблиці.