Реакція Де Дзербі на перемогу Брайтона стала вірусною в інтернеті: відео яскравих емоцій екснаставника Шахтаря

Переглядів 1141
Роберто де Дзербі. Фото: Google
Колишній наставник донецького Шахтаря, а нині тренер Брайтона Роберто Де Дзербі яскраво відсвяткував перемогу своїх підопічних у матчі АПЛ проти Ноттінгем Форест (3:2).

У матчі 13-го туру Англійської Прем'єр-ліги Брайтон переміг Ноттінгем Форест із рахунком 3:2. Червоні швидко забили перший гол у матчі проти Брайтона завдяки Еланзі. Однак «чайки» відмовилися змиритися з поразкою. У першому таймі Гросс зробив дві результативні передачі на Фергюсона та Жоау Педру. Після перерви Жоау Педру оформив свій дубль, реалізувавши пенальті.

Якоїсь миті у Брайтона виникли труднощі. Данк здійснив порушення у штрафному майданчику та отримав червону картку, а Гіббс-Уайт успішно виконав 11-метровий удар. Проте Брайтон утримав перемогу, яка стала для них першою з шостого туру в АПЛ.

У твіттері відео з радощами головного тренера Брайтона Роберто Де Дзербі після цього поєдинку набрало вже один млн переглядів

▶️Переглянути відео яскравих емоцій Де Дзербі після матчу з Ноттінгемом можна за ПОСИЛАННЯМ

• Поточний контракт Де Дзербі з Брайтоном чинний до 30 червня 2026 року. Зараз «чайки» посідають восьме місце у турнірній таблиці АПЛ.
  • Роберто Де Дзербі раніше тренував донецький Шахтар у сезоні 2021/22. У цей період він виграв Суперкубок України, але після початку повномасштабної війни росії проти України він розірвав контракт із «гірниками» за взаємною згодою.