Реал розгромив Жирону: Лунін не пропустив, а Довбик і Циганков були замінені

Переглядів 4355
Андрій Лунін. Фото: Google
Український голкіпер Андрій Лунін зіграв за мадридський Реал у переможному матчі проти Жирони з українцями Віктором Циганковим та Артемом Довбиком у складі.

Десятого лютого в рамках 24 туру іспанської Ла Ліги Реал (Мадрид) на «Сантьяго Бернабеу» приймав каталонську Жирону.

Одразу три українці вийшли на поле в стартових складах команд. Андрій Лунін зайняв місце у воротах Реала, а Віктор Циганков та Артем Довбик були включені в основу каталонців.

Реал здобув перемогу на класі. На 61 хвилині «королівський клуб» вже вів у рахунку 4:0 після того, як по одному м’ячу забили Вінісіус та Родріго, а також оформив дубль Джуд Беллінгем.

Циганков та Довбик були замінені на 70 хвилині, коли вже в матчі було все вирішено. Голів більше не було, а тому Реал виграв зустріч із різницею в чотири м’ячі.

Відео голів можна подивитися тут.

Ла Ліга. 24 тур

Реал (Мадрид) – Жирона – 4:0

Голи: Вінісіус, 6, Беллінгем, 35, 54, Родріго, 61.

• Після цього поєдинку Реал із 61 очком у активі відірвався від другої Жирони, в якої 56 балів. Далі ідуть Барса (50), Атлетіко (48) та Атлетік Більбао (45), які також мають по грі в запасі.
  • Наступний матч Жирона зіграє також на виїзді в Більбао проти Атлетіка (19.02).