Ребров оцінив шанси Арсенала на тріумф в АПЛ: що сказав наставник збірної України про команду Зінченка

Переглядів 292
Олександр Зінченко. Фото: Google
Головний тренер національної збірної України Сергій Ребров вважає, що вся боротьба за золото в англійській Прем'єр-лізі попереду. Тому вішати завчасно медалі на шию Олександру Зінченку та його партнерам по Арсеналу зарано.

Сергій Ребров, який свого часу грав в англійській Прем'єр-лізі, захищаючи кольори лондонських Тоттенхема та Вест Хема, знає всі нюанси АПЛ. Особливо це стосується поєдинків у різдвяно-новорічний період.

Саме на цьому відтинку чемпіонату й загострив свою увагу тренер національної збірної України, коли його попросили оцінити шанси Арсенала на перемогу в чемпіонаті Англії.

«В АПЛ дуже важливий цей період взимку. Дуже велике навантаження на гравців: Ліга чемпіонів, один або два Кубки. Зараз дуже багато матчів, і важливо, як команда пройде цей період. А потім можна казати, чи претендує Арсенал на перемогу у чемпіонаті.

Я вважаю, що про це говорити дуже рано».

Команда Мікеля Артети боротиметься не лише проти чинних чемпіонів з Манчестер Сіті та Ліверпуля, який нині «дихає» в потилицю Арсеналу, а й з іншими командами. Як мінімум ще й з його колишній клубом, Тоттенхемом.

«Тоттенгем показує дуже гарну гру. Той же Манчестер Сіті. Думаю, що між цими трьома клубами буде реальна боротьба за чемпіонство», – сказав Ребров під час прес-конференції в інстаграмі VBET Ukraine.

• Після перемоги над Брайтоном в 17-му турі АПЛ Арсенал має в активі 39 очок. «Каноніри» нині посідають перший щабель, випереджаючи Ліверпуль на один бал.
  • В наступному турі команда Мікеля Артети вдома прийматиме саме команду Юргена Клоппа. Поєдинок заплановано на 23 грудня. Початок гри о 19:30.
  • Олександр Зінченко в поточному сезоні зіграв за Арсенал в 22 поєдинки в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 42 мільйони євро.
  • Сергій Ребров грав за Тоттенхем в період з 2002 по 2004 роки: 59 поєдинків, десять голів.