Ребров вимагає повернути зниклий український турнір: новий віцепрезидент УАФ зробив рішучу заяву

Переглядів 41871
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
15 голосів
Ребров вимагає повернути зниклий український турнір: новий віцепрезидент УАФ зробив рішучу заяву
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров, який став віцепрезидентом УАФ, заявив про бажання відновити один із турнірів в українському футболі.

У четвер, 25 січня, на 26-му Конгресі Української асоціації футболу, головний тренер збірної України Сергій Ребров став ще й віцепрезидентом УАФ, увійшовши в команду нового голови організації Андрія Шевченка.

Ребро висловився стосовно можливої реорганізації молодіжних чемпіонатів в Україні.

«Моя позиція – я сподіваюсь, що ми повернемо чемпіонат U-21. Це ж не тільки моя пропозиція, моє рішення. Ми повинні розмовляти з клубами та вирішувати це питання.

Моя позиція, що повинні повертати U-21, це дуже важливо для інституту збірних та для перехідного року гравців, бо після U-19 ми втрачаємо дуже багато гравців», – приводить слова Реброва Tribuna.com.

  • Окрім Реброва, помічниками Шевченка в УАФ будуть його адвокат Павло Бойчук та голова Львівської асоціації футболу Олександр Шевченко.
  • На чолі збірної Ребров працює з літа 2023 року та має контракт до липня 2026-го.
  • Чемпіонат U-21 припинили проводити з сезону 2021/22, після чого клуби могли заявити свої молодіжні команди у Другу або Першу ліги.
  • Восени повідомлялося, що багато клубів УПЛ хочуть відновлення цього турніру. Зокрема, називалися Динамо, Ворскла і Кривбас.