«Розділяти роздягальню з ним було хорошим досвідом»: як хавбек Карпат грав разом з колишнім талантом Барселони


Іспанський півзахисник львівських Карпат Пабло Альварес дав свою оцінку колишньому хорватському хавбеку каталонської Барселони Алену Халіловичу, з яким він виступав за Рієку з Хорватії з 2022 по 2023 рік.
Іспанський хавбек Карпат Пабло Альварес в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» висловив свою думку про колишнього півзахисника каталонської Барселони Алена Халіловіча, з яким він грав за хорватську Рієку з 2022 по 2023 рік.
Альварес оцінив Халіловіча як дуже талановитого і технічного гравця.
«Гравець з неймовірним талантом. Має чудову техніку та велике футбольне бачення. Це той футболіст, який може вирішити матч одним дотиком. Розділяти роздягальню з ним було хорошим досвідом».
- Альварес і Халіловіч зіграли шість спільних офіційних матчах за Рієку.
- Нині 29-річний хорват провів 28 хвилин в одному офіційному поєдинку за Барселону.
- Також він виступав за Динамо Загреб, іспанські Спортинг з Хіхона і Лас-Пальмас, німецький Гамбург, італійський Мілан, бельгійський Стандард, нідерладський Херенвен, англійські Бірмінгем Сіті та Редінг.
- З 2023 року Халілович грає за нідерландську Фортуну (Сіттард). У складі цього клубу він забив сім голів і зробив шість результативних передач в 62 поєдинках, а в цій кампанії ще не виходив на поле в офіційних матчах.