Розгром і незарахований гол: захисник Динамо дебютував у іноземному клубі феєричним виходом в півфінал кубка

Переглядів 317
Олександр Сирота. Фото: ФК Маккабі Хайфа
Олександр Сирота дебютував у складі Маккабі Хайфа в кубковому матчі. Українець вийшов у стартовому складі та допоміг команді розгромити Хапоель Беер-Шева.

У суботу 20 липня Маккабі Хайфа зіграв матч за вихід у півфінал ізраїльського Кубку Тото проти Хапоеля Беер-Шева. Поєдинок закінчився перемогою Маккабі з рахунком 3:0.

У стартовому складі команди з Хайфи вперше вийшов Олександр Сирота. Український центральний захисник провів на полі усі 90 хвилин.

Маккабі відкрив рахунок ще у першому таймі завдяки голу Деана Давіда, а у другій половині гри відзначилися ще й Гаді Кінда і Саба.

У другому таймі Хапоель теж забив свій гол, однак його було скасовано через офсайд.

Кубок Тото. Матч за вихід у півфінал.

Маккабі Хайфа – Хапоель Беер-Шева – 3:0

Голи: Давід (35'), Кінда (61'), Саба (70')

• Ще одним відомим учасником півфіналу є Маккабі з Тель-Авіва, однак ці команди можуть зустрітися лише у фіналі.
  • Сирота перейшов до клубу з Хайфи на правах річної оренди з київського Динамо, з яким має контракт до 30 червня 2025 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість центрального захисника у два мільйони євро.
  • Нещодавно повідомлялося, що Маккабі хоче підписати ще й Олексія Кащука.