Розгром з рахунком 4:0: Фенербахче Моурінью і ексзірки Шахтаря принизив колишнього захисника збірної України

Переглядів 3826
5 голосів
Едуард Соболь. Фото: ФК Страсбург
Фенербахче під керівництвом Жозе Моурінью і з Фредом у складі провів черговий товариський матч. На цей раз турки обіграли Страсбург, за який виступає Едуард Соболь.

У суботу, 13 липня, турецький Фенербахче та французький Страсбург провели товариський поєдинок в рамках підготовки до нового сезону. Гра закінчилася перемогою стамбульців з рахунком 4:0.

У стартовому складі команди Жозе Моурінью на поле вийшов експівзахисник Шахтаря Фред, який провів на полі 72 хвилини. В той же час за Страсбур увесь перший тайм відіграв український лівий захисник Едуард Соболь.

Усі голи були забиті ще у першому таймі. Спочатку рахунок відкрив Себастьян Шиманський, після чого м'ячами відзначилися Душан Тадич, Раян Кент і Едін Джеко.

Товариський матч.

Фенербахче – Страсбург – 4:0

Голи: Шиманський (6'), Тадич (34'), Кент (38'), Джеко (45')

• Фред грав у Шахтарі з 2013-го по 2018 рр., після чого за 59 мільйонів євро перейшов до Манчестер Юнайтед – це другий за сумою продаж в історії «гірників».
  • Соболь належить Страсбургу із січня 2023 року, хоча другу половину минулого сезону провів у оренді в Генку.
  • На рахунку Едуарда 29 матчів за збірну України з 2016 року. Востаннє він грав за неї у червні 2023 року.