Розпач Луніна: обличчя голкіпера збірної України після пропущеного гола у матчі Реал – Атлетіко

Переглядів 10374
Андрій Лунін. Фото: Реал Мадрид
Мадридський Реал не втримав перемогу над Атлетіко, пропустивши на 93-й хвилині гри. Український воротар вершкових Андрій Лунін не стримував свій розпач.

Вчора, 4 лютого, пройшов центральний матч 23-го туру Ла Ліги між мадридськими грандами Реал та Атлетіко, що завершився нічиєю 1:1.

Український воротар королівського клубу Андрій Лунін вийшов на поле в основному складі та гідно протистояв атакам суперника, пропустивши лише на 90+3-й хвилині після голу Маркоса Льоренте.

Емоції Луніна після невдалого моменту, коли м'яч опинився у воротах вершкових на останніх хвилинах, потрапили на об'єктиви камер. Українця можна зрозуміти, адже з усіма ударами протягом гри він впорався, але не зміг втримати свої ворота «сухими», пропустивши у доданий час.

• На даний момент Лунін у цьому сезоні зіграв за Реал 15 матчів, у яких він пропустив 13 м'ячів та шість разів залишив свої ворота «сухими».
  • Після дербі Реал набрав 58 очок до свого активу та відірвався від другої Жирони, в якої 56 балів. У третьої Барселона 50 очок, а четвертий Атлетіко має 48 балів.
  • Наступний матч Реал зіграє з каталонською Жироною (10.02).