Русин відзначився дебютним голом за Сандерленд: відео ефектного забитого м’яча від українця

Переглядів 926
Назарій Русин. Фото: Сандерленд
25-річний український нападник Назарій Русин записав до свого активу перший гол у футболці Сандерленда. Сталося в це поєдинку проти Престона.

Сьогодні, першого січня, в рамках 26 туру англійського Чемпіошипа Сандерленд українця Назарія Русина зустрічається з Престоном на своєму полі.

Український нападник вперше вийшов на поле в старті Сандерленда під керівництвом Майкла Біла.

На десятій хвилині Алекс Притчард вивів господарів уперед, а ось на 44 хвилині Русин забив ще один м'яч за Сандерленд. В українського футболіста відзначитися голом вийшло в ефектному стилі. Для Назарія це перший гол у футболці англійського клубу.

У підсумку команда українця виграла перший тайм із рахунком 2:0.

Відео голу українського футболіста можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

• На даний момент Сандерленд посідає шосте місце в Чемпіоншипі.
  • Наступний матч для Сандерленда буде надто принциповий. Русин і компанія зустрінуться в дербі з Ньюкаслом в рамках третього раунду Кубку Англії шостого січня (14:45).