Рятівний гол і післяматчевий пенальті Мудрика: українець вийшов на заміну і вивів Челсі у півфінал Кубка ліги

Переглядів 20798
6 голосів
Михайло Мудрик та Крістофер Нкунку. Фото: Getty Images
Челсі на своєму полі зіграв матч 1/4 фіналу Кубка ліги проти Ньюкасл Юнайтед. Михайло Мудрик вийшов лише на заміну, але встиг врятувати лондонців від поразки.

У вівторок, 19 грудня, Челсі вдома провів поєдинок 1/4 фіналу Кубка англійської ліги проти Ньюкаслу. Основний час матчу закінчився внічию 1:1.

Український вінгер Михайло Мудрик залишився на лаві запасних, проте з'явився на полі на 78-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга і врятував Челсі своїм голом.

Перший гол у матчі забив нападник Ньюкасла Каллум Вілсон на 16-й хвилині після кількох жахливих помилок футболістів Челсі поспіль.

Однак вже у доданий до основного час Мудрик скористався помилкою Кірана Тріп'єра та зрівняв рахунок. У серії післяматчевих пенальті українець реалізував свій удар, який став переможним.

Відео голів Мудрика дивіться в нашому телеграм-каналі

Кубок ліги. Чвертьфінал.

Челсі – Ньюкасл – 1:1, пен. 4:2

Голи: Мудрик (90+2') – Вілсон (16')

• У паралельному матчі Евертон у серії пенальті поступився Фулгему (1:1, пен. 6:7). Віталій Миколенко пропускав цей поєдинок через травму.
  • У півфіналі Челсі зіграє з Фулгемом, Мідлсбро або переможцем пари Ліверпуль – Вест Гем, які проведуть свій матч у середу, 20 грудня.
  • В чемпіонаті Англії лондонці посідає 10 місце, маючи 22 бали після 17 турів.
  • Мудрик в нинішньому сезоні провів вже 17 матчів в усіх турнірах, забивши в них три голи та віддавши одну результативну передачу.
  • В наступному поєдинку 24 грудня Челсі на виїзді зіграє проти Вулверхемптона в рамках 18-го туру АПЛ.