Рятівний гол Мессі: Кривцов і компанія дивом уникнули поразки у другому матчі сезону Інтер Маямі

Переглядів 417
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Інтер Маямі завдяки голу Ліонеля Мессі вирвав нічию у Лос-Анджелес Гелаксі. Сергій Кривцов знову вийшов у старті та провів повний матч в рамках МЛС.

У понеділок, 26 лютого, Інтер Маямі на виїзді зіграв проти Лос-Анджелес Гелаксі у матчі МЛС. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Український центральний захисник гостей Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Матч розпочався з того, що господарі мали шанс вийти вперед вже у перші хвилини, однак півзахисник Рікард Пуч не реалізував пенальті.

Однак ЛА Гелаксі все ж таки відкрив рахунок – в середині другого тайму м’яч у ворота Інтера відправив Деян Йовелічіч.

Врятував від поразки команду з Маямі Ліонель Мессі, який вже у компенсований арбітром час з передачі Жорді Альби зрівняв рахунок.

Цей гол аргентинець забивав вже у більшості після вилучення Марко Дельгадо у складі Гелаксі.

МЛС.

Лос-Анджелес Гелаксі – Інтер Маямі – 1:1

Голи: Йовелічіч (75‘) – Мессі (90+2‘)

Вилучення: Дельгадо (87‘)

• Після цього матчу Інтер Маямі йде першим в турнірній таблиці, маючи чотири бали.
  • Лос-Анджелес Гелаксі посідає шосте місце у Західній конференцій з одним очком.
  • Кривцов в нинішньому сезоні провів два матчі у стартовому складі, а його контракт розрахований до кінця 2024 року.
  • В наступному поєдинку другого березня Інтер вдома зустрінеться з Орландо.