Сабо, Гордон, база Динамо та ще й провидиця: Лужний і хурналіст у своїй книзі згадали цікаву історію


Відомий український журналіст Роман Бебех, який став співавтором автобіографії Олега Лужного разом із самим легендарним гравцем, поділився однією з історій з цієї книги.
Нещодавно стало відомо, що видатний захисник збірної України, київського Динамо та лондонського Арсеналу Олег Лужний у співпраці з коментатором і журналістом Романом Бебехом написав власну автобіографію.
Сам Бебех поділився цікавою історією з часів Лужного в Динамо, яку описано в книзі зі слів ексфутболіста.
«Моя улюблена історія - це 90-ті, коли [Йожеф] Сабо тренував команду. Якось разом із [Дмитром] Гордоном привів на базу Динамо якусь бабу. Параска її звали, здається. Вона, типу, провидиця. Мала допомогти команді, направити її на результат.
Олег Романович Лужний подає це, як і будь-яка адекватна людина. Мовляв, до чого ми дійшли, якщо чувак приводить до команди бабу Параску. Коротше, це дуже смішно», – наводить слова Бебеха «Футбол 24».
- Лужний за свою кар'єру встиг пограв у складі львівського СКА, київського Динамо, англійських Арсеналу та Вулвергемптону, а також латвійської Венти.
- За національну збірну України він провів 52 матчі: без результативних дій.