Сабо розкрив секрет успіху Довбика в Жироні: «Як на блюдечку видавали»
Проспер Оба провів яскраву половину сезону у складі черкаського ЛНЗ, а вже з початку 2026 року він виступатиме у донецькому Шахтарі.
Йожеф Сабо ексклюзивно для сайту «Український футбол» порівняв зірку УПЛ з Артемом Довбиком та його періодом у Жироні, де він грав з 2023-го по 2024 рр.
«Мені такого плану гравці імпонують. Нахабні. У хорошому розумінні цього слова. Він не стоїть на полі, не чекає на м’ячі. Фактурою Оба дещо схожий на Довбика, але куди більш різноплановий, бо Артем – нападник залежний. От у Жироні все в нього було добре, бо на нього грала вся команда, йому як на блюдечку видавали передачі, підставляй голову чи ногу та й забивай».
Окрім цього, колишній головний тренер київського Динамо та збірної України висловився стосовно становища Довбика у складі італійської Роми, де він грає з літа 2024 року.
«В Ромі ситуація інакша, там вистачає зірок. На Артема перестали грати, його результативність впала, він перестав потрапляти до складу, та ще й травми в нього були. Далеко він з такою грою не піде. Не рухливий Довбик, а Оба – як в’юн», – сказав Сабо.
- Оба у цьому сезоні відіграв за ЛНЗ 17 матчів у всіх офіційних турнірах: вісім голів та чотири результативні передачі.
- Довбик у кампанії 2023/24 забив 24 м'ячі за Жирону в рамках Ла Ліги, завдяки чому став найкращим бомбардиром Прімери.
Читайте по темі
- Шахтар купив лідера ЛНЗ Проспера Оба: навіщо він «гірникам» і чи зможе виграти конкуренцію в бразильців
- «В Україні грають 16 команд, а перемагає Динамо чи Шахтар»: Дулуб про успіх ЛНЗ і провал Карпат – підсумки УПЛ
- «Конопля відбирати не вміє, а просить мільйони!»: Леоненко про Шахтар, кризу Динамо і успіх ЛНЗ – підсумки УПЛ