Сабо закрив питання Алієва і Мілевського: екстренер Динамо розповів красномовну історію про скандальний дует

Переглядів 3326
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
3 голоси
Сабо закрив питання Алієва і Мілевського: екстренер Динамо розповів красномовну історію про скандальний дует
Олександр Алієв та Артем Мілевський. Фото: Instagram
Колишній головний тренер збірної України та Динамо Йожеф Сабо розповів, як намагався справитися з Артемом Мілевським, Олександром Алієвим та їхньою жагою до «розваг».

У середині 2000-х років Йожеф Сабо в черговий раз очолював першу команду Динамо, тоді ж там починали свій футбольний шлях Артем Мілевський та Олександр Алієв.

В ексклюзивному інтерв'ю для сайту Sport-express.ua спеціаліст розповів, як намагався боротися з п'янкою тоді ще молодих зірок.

«Мілевського і Алієва я двічі брав на збори з першою командою Динамо і обидва рази відправляв назад через п'янки. Пам’ятаю, вони мали їхати від нас у молодіжну збірну, яку очолював Михайличенко. 

Рано вранці я кажу адміністратору: «Поклич Алієва і Мілевського, за ними вже таксі приїхало». Вони мали в аеропорт їхати. Адміністратор повернувся ошелешеним: «Йожефе Йожефовичу, вони встати не можуть».

Сабо згадав, як він тоді відреагував на вихідку Мілевського та Алієва.

«Ну як вони примудрилися, га?! Я ж увечері перевіряв, усе нормально було! Мабуть, уночі пристойно випили. Я їх поставив під душ, щоб привести до тями і відправив у молодіжку. А що з ними зробив Михайличенко, я вже не пам'ятаю».

Екстренер зазначив, що ці двоє самі вбили свої футбольні кар'єри.

«Алієв і Мілевський самі себе знищили. Зараз Алієв служить у ЗСУ – молодець, спасибі йому. Він і Мілевському допоміг, у клініку його поклав, але вони чомусь посварилися.

Слава Богу, що Артем зараз одужав, бажаю йому тільки здоров'я. Він хоче ще грати у футбол, бігає за якусь команду (за медіа-клуб IGNIS – прим.), але його час вже минув», – сказав Сабо.

  • Сабо очолював Динамо чотири рази за свою тренерську кар'єру: 1994, 1995-1997, 2004-2005, 2007.
  • Мілевський виступав у першій команді Динамо з 2003-го по 2013 рр., а Алієв з 2006-го по 2010-й, з 2011-го по 2012-й та у 2013 рр.