Шахтар не зміг перемогти у Японії: голів Сікана та Шведа «гірникам» не вистачило для тріумфу

Переглядів 4688
У першій грі на землі Японії за всю свою історію донецький Шахтар задовільнився нічиєю у товариському протистоянні проти Авіспи Фукуоки (2:2).

Тепер можна і відпочити. Донецький Шахтар провів свій останній поєдинок у 2023-му році, розписавши результативну нічию в матчі проти японської Авіспи Фукуоки.

Гра в Токіо вийшла такою, якою і має бути виставкова дуель, де на меті є видовищність, а зовсім не результат.

Лік голам відкрили гравці українського клубу: Гіоргі Гочолейшвілі навісив з правого влангу на Сікан, а Данило у високому стрибку замкнув подачу головою. Вийшов майже гол-близнюк, якщо порівняти з тим, який нападник «гірників» поклав у ворота Барселони в Лізі Чемпіонів (1:0).

Однак, господарі поля ще до перерви рахунок не лише зрівнили, а й вийшли вперед. Спершу неузгодженістю захисників після подачі з кутового скористався Даїкі Мія, а за три хвилини по тому стрімку контратаку трезультативним ударом завершив Такесі Канаморі.

Відновив статус-кво вже по перерві Швед – Мар’ян за рахунок своєї техніки увійшов до штрафного майданчика і класно виконав у дальній кут.

Більше голами обидва колективи не потішили.

Товариська гра.

Авіспа Фукуока (Японія) – Шахтар (Донецьк, Україна) 2:2 (2:1)

Голи: Мія, 34, Канаморі, 37 – Сікан, 8, Швед, 53.

• На внутрішній арені Шахтар пішов на зимову перерву, маючи в активі 31-е очко, яке дозволяє команді Марино Пушича посідати четверте місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Окрім змагань в УПЛ, в кінці лютого Шахтар також гратиме в 1/16 фіналу Ліги Європи.
  • Жеребкування матчів плей-оф Ліги Європи відбудеться в понеділок, 18 грудня, у швейцарському Ньйоні.
  • Матчі 1/16 фіналу ЛЄ проходитимуть 15 та 22 лютого 2024 року.