Шаран розкрив, скільки Динамо отримало призових за перемогу над Спартаком у ЛЧ у 1994 році: названа точна сума

Переглядів 454
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
1 голос
Шаран розкрив, скільки Динамо отримало призових за перемогу над Спартаком у ЛЧ у 1994 році: названа точна сума
Володимир Шаран. Фото: ФК Минай
Колишній півзахисник київського Динамо Володимир Шаран поділився спогадами щодо суми, яку отримали гравці біло-синіх за перемогу над московським Спартаком у 1994-му році.

У вересні 1994 року Динамо на своєму полі зіграло проти московського Спартака в рамках групового етапу Ліги чемпіонів.

Після 38 хвилин кияни програвали 0:2, однак у підсумку вирвали перемогу з рахунком 3:2 завдяки голам Віктора Леоненка (дубль) і Сергія Реброва.

Півзахисник команди Йожефа Сабо тих часів, Володимир Шаран, згадав про суму, яку тоді обіцяли футболістам біло-синіх за тріумф над Спартаком.

«Кожному футболісту Динамо у перерві гри запропонували по 20 тисяч? Не зовсім. Нам ще до гри обіцяли винагороду. По 15 тисяч доларів. А у перерві ніхто нічого нам не добавляв», – сказав Шаран для Sport.ua.

  • Володимир Богданович в якості гравця виступав за Карпати, Динамо, Дніпро, Поліграфтехніку та Гірник.
  • За київський гранд Шаран грав з 1991-го по 1995 рр.: 109 матчів, 14 забитих голів і вісім результативних передач.
  • В якості тренера він очолював такі клуби, як Закарпаття, Олександрія, Карпати і Минай.