Ще один гігант хоче найняти Де Дзербі: цілком новий напрямок для колишнього тренера Шахтаря

Переглядів 691
Павло Клименко Павло Клименко
1 голос
Ще один гігант хоче найняти Де Дзербі: цілком новий напрямок для колишнього тренера Шахтаря
Роберто Де Дзербі. Фото: ФК Брайтон
Роберто Де Дзербі цього сезону чудово працює в англійському Брайтоні. Влітку італійський фахівець може перейти до набагато сильнішого клубу.

Журналіст Флоріан Плеттенберг зі Sky Sport Deutschland пише про ще один потенційний напрямок колишнього тренера донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Хоча влітку Брайтон втратив двох ключових півзахисників, Де Дзербі дуже швидко зібрав команду. У цьому сезоні «чайки» знову в змозі попити чимало крові у протистоянні з більш авторитетними клубами.

Є багато ознак того, що італійський тренер зможе змінити своє оточення влітку. Це пов'язано з тим, що в його контракті є пункт, який дозволяє йому змінити роботодавця при виплаті певної суми.

Останнім часом Де Дзербі пов'язували з Челсі, Манчестер Юнайтед та Барселоною. Тепер його працевлаштування також почала розглядати мюнхенська Баварія.

Чемпіони Німеччини вирішили завершити співпрацю з Томасом Тухелем в кінці сезону. Їхнім пріоритетом залишається залучення Хабі Алонсо, який наразі очолює леверкузенський Байєр.

Плеттенберг повідомляє, що іспанець є абсолютним номером один у списку бажань мюнхенського клубу. Водночас у Баварії готують план Б і В на випадок, якщо переговори з Алонсо закінчаться невдачею.

Саме акції Де Дзербі стоять високо. Італієць особливо цінується Максом Еберлом, новим співробітником Баварії. Саме він буде нести велику відповідальність за вибір нового тренера.

  • Де Дзербі працював з Шахтарем у сезоні 2021/2022 років. 
  • Після повномасштабного вторгнення рф в Україну італієць покинув свою посаду в донецькому клубі.