«Ще вчора бачив це лише в GTA V»: ексоборонець Полісся з МЛС розкрив свої емоції від Лос-Анджелесу


У лютому цього року Артем Смоляков залишив УПЛ, перейшовши з житомирського Полісся до ФК Лос-Анджелес з МЛС.
В інтерв'ю для сайту «Український футбол» лівий захисник збірної України U-21 розповів про своє життя у Каліфорнії.
«Наскільки образ, який склався у поп-культурі щодо Лос-Анджелеса, відповідає дійсності? Дуже відповідає дійсності. Я вже побував у Disneyland, бував і на студії Universal. Мені дуже сподобалися ці місця. Був також у Санта-Моніці.
Можна сказати, що знакові місця, які були в GTA V, я вже відвідав:) Неймовірні відчуття насправді. Ще вчора ти бачив це лише в грі, а сьогодні сам ходиш по цьому пляжу й дивишся на все наживо».
У травні 2026 року планується вихід нової частини GTA VI, де за прототип було взято вже Флориду та Майамі – Смоляков відповів, чи очікує на цей реліз.
«Так, я фанат серії GTA. Після повернення зі збірної планує придбати комп’ютер, бо свій не зміг перевезти. Тому чекатиму і на GTA VI».
Не оминув український гравець і тему вартості життя в Лос-Анджелесі.
«Важко сказати, дивлячись як розподіляти фінанси. Можливо, для когось дорого, для когось не дуже. Для мене особисто все нормально, все підходить», – сказав Смоляков.
- Артем провів дев'ять матчів за свій новий клуб, відзначившись одним забитим голом.
- Контракт захисника з Лос-Анджелесом розрахований до 31 грудня 2028 року.