Шевченко на посаді президента УАФ: ексгравець збірної України розповів, чого чекає від легенди Динамо

Переглядів 2009
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Шевченко на посаді президента УАФ: ексгравець збірної України розповів, чого чекає від легенди Динамо
Андрій Шевченко. Фото: Google
Відомий український наставник Сергій Ковалець поділився своїми очікуваннями від роботи ексгравця Динамо та збірної України Андрія Шевченка на чолі Української асоціації футболу.

Сергій Ковалець хоче, щоб Андрій Шевченко почав змінювати дитячо-юнацьку інфраструктуру. Наставник сподівається, що збудують нову базу для молодіжних та дорослої збірних України. 

«Важливо, щоб ця заміна призвела до розвитку дитячо-юнацького футболу та інфраструктури. Сподіваюся, що нарешті збудують базу для збірної. Сподіваюся, після перемоги настане мир, та здійсниться мрія всіх наших збірних – для них збудують базу». 

Тренер зауважив, що Шевченку доведеться серйозно попрацювати із арбітрами, щоб все стало набагато прозоріше. 

«Андрій Миколайович – володар «Золотого м'яча», людина з великим авторитетом, навіть міжнародного рівня. Маю надію, що при ньому управління УАФ та управління нашим футбольним арбітражем буде більш прозорим. Бажаю йому успіхів», — заявив Сергій Ковалець ексклюзивно для «Українського футболу».

  • Очікується, що коли Андрій Шевченко стане очільником українського футболу, то до керівництва УАФ також увійдуть два перших віце-президенти, три віце-президенти, генеральний секретар, що відповідатиме за адміністративну роботу, та 18 членів Виконкому.
  • Для порівняння, в нинішньому складі Виконкому УАФ 43 функціонери.