Шевченко не захотів їхати до Одеси: журналіст розповів, куди зібрався майбутній голова УАФ

Переглядів 651
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Шевченко не захотів їхати до Одеси: журналіст розповів, куди зібрався майбутній голова УАФ
Андрій Шевченко. Фото: Getty Images
Єдиний кандидат на посаду нового голови Української асоціації футболу Андрій Шевченко відмовився від запланованого візиту до Одеси. Відомо, що буде робити екстренер збірної України замість цього.

В кінці 2023 року стало офіційно відомо, що колишній нападник та ексголовний тренер збірної України Андрій Шевченко – єдиний кандидат на посаду нового голови УАФ.

В рамках передвиборчої кампанії легенда українського футболу мав поїхати Одесу на зустріч з представниками південних регіонів.

Однак, інсайдер Ігор Бурбас в своєму телеграм-каналі повідомив, що Шевченко скасував свою поїздку до Одеси, а замість цього викликав обличчя південного футболу на бесіду до себе напередодні за круглим столом у Києві.

Зазначається, що вже у суботу, 20 січня, Шевченко відвідає Харків, де зустрінеться з головами асоціацій східних областей.

Також він вирішив поки що утриматися від запланованих раніше зустрічей з УПЛ та ПФЛ і переніс їх на післявиборний час.

Окрім цього, за інформацією джерела, у розмовах зі своїми виборцями Шевченко намагається уникати відповідей на прямі запитання щодо своєї команди, з якою збирається реформувати футбол в Україні.

Раніше Шевченко вже побував у Львові.

  • Нагадаємо, що вибори нового голови УАФ відбудуться 25 січня під час звітно-виборчого Конгресу.
  • Нинішнього президента організації Андрія Павелка був відсторонено від його обов'язків і він перебуває в СІЗО за підозрою у справ про розкрадання коштів.