Шевченко відвідав конгрес УЄФА в Парижі: легенда світового футболу зробив амбітну заяву

Переглядів 4391
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Шевченко відвідав конгрес УЄФА в Парижі: легенда світового футболу зробив амбітну заяву
Андрій Шевченко. Фото: Google
Андрій Шевченко, президент Української футбольної асоціації, поділився інформацією про роботу на конгресі УЄФА у Франції, який він відвідав у сьогодні, 7 лютого.

У французькій столиці Парижі сьогодні відбувся конгрес УЄФА. Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко поділився інформацією про свою роботу на цьому заході. Він встиг поспілкуватися з делегаціями Німеччини та Італії.

«Сьогодні працюємо в Парижі на конгресі УЄФА, який збирає представників усіх європейських футбольних асоціацій. Провели зустрічі з делегаціями Німеччини та Італії. Обговорили ⁠⁠можливість вивчення досвіду з підготовки та навчання тренерів та організації літніх футбольних таборів для українських дітей».

Також Шевченко активно обговорював із колегами організацію благодійних заходів.

«Окремо з німецькими колегами обговорили заявку Німеччини, Бельгії та Нідерландів на проведення жіночого чемпіонату світу 2027 року та організації благодійних заходів. Сьогодні заплановано ще декілька зустрічей, про які напишу окремо», – написав Шевченко у Facebook.

  • Андрія Шевченка було обрано новим президентом УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі УАФ 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).
X