Шість голів, дубль, пенальті і камбек: Сидорчук зіграв у божевільному матчі Вестерло

Переглядів 33452
9 голосів
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
Вестерло зіграв домашній матч чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена. Поєдинок закінчився внічию, а Сергій Сидорчук провів на полі усі 90 хвилин.

У п’ятницю, 10 листопада, Вестерло на своєму полі зіграв матч 14-го туру чемпіонату Бельгії проти Сент-Трюйдена. Зустріч закінчилася внічию із рахунком 3:3.

Український півзахисник Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі усі 90 хвилин.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу гостей, за яких відзначився Ерік Бокат.

Однак ще протягом першого тайму гравці Вестерло зуміли вийти вперед зусиллями Еміна Байрама та Ніколаса Мадсена.

Вже у другому таймі, гості зрівняли рахунок завдяки пенальті, який реалізував Абубакар Койта. А на 88-й хвилині цей же Койта вивів свою команду вперед.

Господарі врятувалися буквально через кілька хвилин, коли з передачі Джордана Боса забив Матія Фріган.

На 97-й хвилині арбітр вирішив призначити пенальті на користь Вестерло, однак ВАР відмінив це рішення.

Про Ліга. 14-й тур.

Вестерло – Сент-Трюйден – 3:3

Голи: Байрам (15’), Мадсен (33’), Фріган (90+1’) – Бокат (5’), Койта (пенальті – 77’, 88’)

• Після цього матчу Вестерло посідає 15 місце з 16 можливих, маючи 11 очок.
  • Сент-Трюйден йде восьмим, набравши вже 18 балів.
  • Сидорчук перейшов до бельгійського клубу у вересні цього року з Динамо, підписавши контракт до 2026-го.
  • В нинішньому сезоні українець провів вісім матчів за новий клуб та забив один гол.