Шок для Сидорчука: Вестерло з ексдинамівцем зумів відігратися, але примудрився програти на останніх хвилинах

Переглядів 2114
Сергій Сидорчук. Фото: Getty Images
Вестерло в гостях зіграв черговий матч чемпіонату Бельгії проти Шарлеруа. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2, а Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі.

У суботу, 25 листопада, Вестерло на виїзді зустрівся з Шарлеруа в рамках 15-го туру чемпіонату Бельгії. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Український півзахисник гостей Сергій Сидорчук вийшов на поле у стартовому складі та був замінений на Томаса ван ден Кейбус на 89-й хвилині.

Команда Сидорчука змогла забити першою, коли на 24-й хвилині Ніколас Мадсен відкрив рахунок після результативної передачі від Еміна Байрама.

Однак протягом восьми хвилин в середині другого тайму господарі зуміли і зрівняти рахунок, і вийти вперед.

Спочатку Даан Гейманс забив перший, а потім й Одай Даббаг вписав своє ім’я у протокол матчу.

Проте в самому кінці зустрічі Вестерло все ж таки зумів зрівняти рахунок завдяки голу Гріффіна Йоу.

Але цього виявилося недостатньо, так як на шостій доданій хвилині до другого тайму Юссуф Сілла забив переможний для Шарлеруа гол.

Чемпіонат Бельгії. 15-й тур.

Шарлеруа – Вестерло – 3:2

Голи: Гейманс (59'), Даббаг (67'), Сілла (90+6') – Мадсен (24'), Йоу (90+2')

• Після цього матчу господарі йдуть на 11-му місці в турнірній таблиці, маючи 16 очок за 15 турів.
  • Вестерло посідає передостанню, 15-ту сходинку, набравши всього 11 балів.
  • В наступному турі другого грудня Шарлеруа на виїзді зіграє проти Моланбека.