Швейцарія та Шотландія зіграли внічию і продовжують боротьбу за плей-оф Євро-2024: турнірна таблиця групи А

Переглядів 1191
6 голосів
Фабіан Шер і Джон Макгінн. Фото: УЄФА
У поєдинку другого туру групового етапу Євро-2024 збірна Шотландії розійшлася миром із Швейцарією (1:1). Обидві команди зберігають шанси на прохід до 1/8 фіналу.
  • Джердан Шакірі - перший швейцарець, який забив на трьох різних Євро (2016, 2020 і 2024).
  • Шакірі забив свій десятий гол на великих турнірах (ЧС + Євро) - це більше, ніж у Баджо (9), ван Персі (9), Торреса (9), Клюйверта (8), ван Ністелроя (8), Бензема (7), Руні (7), Ібрагімовича (6), Оуена (6) чи Рауля (6).

Поєдинок у Кельні видався одним з найцікавіших за весь ігровий день 19 червня. Шотландія та Швейцарія розпочали очну дуель без розвідки і вже на 13-й хвилині гри глядачі вперше скочили зі своїх місць на трибунах. Раділи чоловіки у спідницях, бо ж автоголом після удару Скотта Мактомінея відзначився Фабіан Шер.

▶️  Відео автогола Фабіана Шера дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Однак піти на перерву з бодай мінімальною перевагою шотландцям не вдалося. Ентоні Ралстон дуже грубо помилився віддаючи передачу назад і Джердан Шакірі шаленим ударом, мов з пращі, рахунок зрівняв.

▶️  Відео гола Джердана Шакірі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У таймі номер два було дуже багато боротьби і шкода, але обійшлося без голів. Хоча на 83-й хвилині вдруге «прошив» Ангуса Ганна Брель Емболо, але у прудконогого нападника швейцарців було зафіксовано положення поза грою.