Швидкий гол та вилучення: 13 хвилин вирішили долю матчу Сенегалу та Іраку на ЧС-2026
Збірна Сенегалу скористалася чисельною перевагою та завдала нищівної поразки команді Іраку (5:0) у межах третього туру фінальної частини мундіалю 2026 року.
У матчі третього туру мундіалю національна збірна Сенегалу скористалася вилученням у складі Іраку, завдавши супернику нищівної поразки (5:0).
Діарра відкрив рахунок на четвертій хвилині гри, вивівши вперед збірну Сенегалу. А через дев’ять хвилин Ірак залишився у меншості: Сулака отримав червону картку.
У першій половині другого тайму Сарр та Гує довели рахунок до розгромного. А на 71-й хвилині Гує оформив дубль у звітному матчі. Досить швидко Мане міг теж відзначитися забитим м’ячем, але поцілив у каркас воріт суперника. До завершення зустрічі Ндієа встановив остаточний рахунок – 5:0.
Чемпіонат світу-2026. Група І. Третій тур. 26 червня
Сенегал – Ірак – 5:0 (1:0)
Голи: Діарра, 4; Сарр, 56; Гує, 59, 71; Ндіає, 82
- Збірна Сенегалу з трьома балами завершила груповий етап на третьому місці.
- Ірак не здобув жодного пункту і посів останню сходинку у турнірній таблиці групи І.