Сидорчук зіграв у договірному матчі? Вестерло несподівано звільнив головного тренера – деталі дивної ситуації

Переглядів 496
Сергій Сидорчук. Фото: ФК Вестерло
Головний тренер Вестерло Рік Де Міл був відправлений у відставку зі своєї посади. Причиною стала кінцівка матчу проти Генка (1:1), в якому його команда «відмовилася» перемагати.

17 березня Вестерло на своєму полі зіграв матч 30-го туру чемпіонату Бельгії проти Генка, який закінчився внічию із рахунком 1:1.

Український півзахисник господарів Сергій Сидорчук вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, отримавши жовту картку.

А вже після матчу головний тренер Вестерло Рік Де Міл був звільнений зі своєї посади, що у клубі пояснили наступним чином:

«Незважаючи на те, що ми розглядали можливість довгострокового співробітництва, ми визнали за необхідне прийняти це рішення. Клуб шкодує про те, що змушений піти на цей крок, але не може змиритися з тим, що його цінності та норми будуть поставлені під сумнів.

Ми дякуємо Ріку за його роботу і відданість справі та бажаємо йому всіляких успіхів у майбутньому», – зазначає клубна пресслужба.

Спеціаліста відправили у відставку через те, як Вестерло закінчував даний поєдинок, в якому з 71-ї хвилини грав у більшості.

Спочатку команда Сидорчука відкрила рахунок на 79-й хвилині, однак на 86-й пропустила, після чого відмовилася йти вперед та останні хвилини гри просто тримала м'яч на своїй половині поля.

Сам Де Міл пояснив це тим, що після того, як Вестерло програв три матчі поспіль, у його команди було бажання набрати хоч якісь очки, через що вони не стали ризикувати та йти вперед навіть у більшості.

• Нагадаємо, що спеціаліст очолив Вестерло в грудні 2023 року: 13 матчів, чотири перемоги, чотири нічиї та п'ять поразок.
  • Сидорчук в цьому сезоні чемпіонату Бельгії провів уже 23 матчі, забив один гол та віддав результативну передачу.
  • Контракт українського півзахисника розрахований до 30 червня 2026 року.
  • За підсумками регулярної частини сезону Вестерло потрапив до групи з шести команд, які борються за місце у Лізі конференцій.