Сікан зробив заяву після рятівного голу за Трабзонспор: українець сказав правду про матч і свою заміну

Переглядів 180
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Сікан зробив заяву після рятівного голу за Трабзонспор: українець сказав правду про матч і свою заміну
Данило Сікан. Фото: ФК Трабзонспор
Український нападник Трабзонспора Данило Сікан прокоментував результат поєдинку чемпіонату Туреччини проти Касимпаші, в якому він відзначився забитим м'ячем.

У понеділок, 5 травня, Трабзонспор зіграв внічию проти Касимпаші (1:1) в матчі 34-го туру турецької Суперліги. Єдиний гол бордово-синіх забив український нападник Данило Сікан, який і зрівняв рахунок у грі. На 65-й хвилині його замінив Батіста Менді.

Відео красивого голу Сікана у ворота Касимпаші

Після матчу Сікан прокоментував нічийний результат Трабзонспора у грі проти Касимпаші.

«Ми знали, що це буде важкий матч. Виїзні матчі завжди важкі. У другому таймі ми грали краще, могли забити другий гол. Можливо, ми навіть забили б його, не знаю.

Ми хочемо вигравати кожен матч і дарувати перемоги нашим фанатам, але сьогодні, на жаль, не вийшло так, як ми хотіли. Мій вихід з гри був тактичною заміною. Оскільки я отримав жовту картку в першому таймі, це була тактична заміна», – цитує Сікана Günebakış.

  • 24-річний Сікан провів 14 матчів за Трабзонспор у всіх турнірах, забивши три голи і віддавши дві результативні передачі.
  • У наступному турі команда українця прийматиме Галатасарай. Зустріч запланована на 10 травня, початок гри о 19:00 за Києвом.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри