Сім голів, розгром і камбек у другій грі поспіль: Жирона на очах у Циганкова влаштувала феєрію у Кубку Іспанії

Переглядів 69036
24 голосів
Футболісти Жирони. Фото: Getty Images
Жирона зіграла матч 1/32 фіналу Кубку Іспанії проти Оріуели з четвертого дивізіону. Артем Довбик не зіграв, а Віктор Циганков вийшов лише на заміну, проте каталонці пройшли далі.

У четвер, сьомого грудня, Жирона на виїзді зіграла проти клубу четвертого дивізіону Іспанії Оріуели в рамках 1/32 фіналу Кубку Короля. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 5:2.

Український нападник Артем Довбик не потрапив до заявки на цю зустріч, а Віктор Циганков залишився на лаві запасних і вийшов на поле на 83-й хвилині замість Порту.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу півзахисника Жирони Пабло Торре, однак вже скоро господарі відповіли двома м'ячами поспіль.

Спочатку рахунок зрівняв Серхіо Мендінуета, а в кінці першого тайму Даніель Букер Льюїс вивів Оруелу вперед.

Проте, після серії замін гості зуміли забрати гру під свій контроль та забили чотири голи, які вивели їх до 1/16 фіналу.

Крістіан Стуані зробив дубль, а ще по м'ячу на свій рахунок записали Крістіан Порту та Валері Фернандес.

Кубок Іспанії. 1/32 фіналу.

Оруела – Жирона – 2:5

Голи: Мендінуета (27'), Льюїс (45+3') – Торре (7'), Стуані (66', 74'), Порту (82'), Фернандес (87')

• Жеребкування стадії 1/16 фіналу Кубку Короля відбудеться 12 грудня, а матчі буддуть зіграні у перший тиждень 2024 року.
  • У Ла Лізі Жирона наразі ділить першу сходинку з мадридським Реалом, маючи 38 очок за 15 турів.
  • В минулому турі команда Мічела Санчеса також програвала по ходу зустрічі Валенсії, але завдяки дублю Стуані здобула перемогу (2:1).
  • В наступному матчі 10 грудня Жирона на виїзді зіграє проти Барселони.
  • На Оріуелу в той же день очікує гостьовий поєдинок проти Ліненсе.