Скандал із затриманням Рудька за спробу перетину кордону: суд виніс рішення щодо ексворотаря Динамо і Шахтаря

Переглядів 21
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Скандал із затриманням Рудька за спробу перетину кордону: суд виніс рішення щодо ексворотаря Динамо і Шахтаря
Артур Рудько. Фото: ФК Чорноморець
Окнянський районний суд Одеської області виніс рішення у справі українського воротаря Артура Рудька, який 30 серпня цього року був затриманий при спробі незаконно перетнути державний кордон.

Окнянський районний суд Одеської області виніс вердикт у справі голкіпера Артура Рудька. 30 серпня його затримали під час спроби незаконно перелічити державний кордон України.

Раніше повідомлялося, що Рудько перебував у розшуку ТЦК і після сплати штрафу в 17 тисяч гривень спробував виїхати за кордон.

Пізніше стало відомо, що він домовився про перехід з азербайджанським клубом Габала, що і стало безпосереднім приводом для виїзду в Молдову у бік території, яка наразі контролюється бойовиками так званої «ПМР». Після затримання Рудька угода з Габалою втратила свою актуальність.

Також писали, що надалі голкіпер був мобілізований і проходив базову військову підготовку в одному з навчальних центрів Збройних сил України.

Як стало відомо з даних Єдиного реєстру судових рішень, Рудько з групою людей був виявлений в п'яти метрах від лінії державного кордону з документами, що посвідчують особу поза встановленими пунктами пропуску.

Суд визначив місцезнаходження гравця як прикордонний наряд. Близькість його знаходження до лінії кордону та інші докази дозволили кваліфікувати його дії як умисні.

Рудько був визнаний винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 204-1 ч.2 КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України). Його оштрафували на 13600 гривень і наклали судовий збір у розмірі 605 гривень 60 копійок.

Рішення суду набрало законної сили 20 жовтня. Несплата штрафу протягом 15 днів з цього терміну веде до примусового стягнення з порушника 27200 гривень.

  • 33-річний Рудько протягом своєї карʼєри виступав за Динамо, ужгородську Говерлу, кіпрський Пафос, польський Лех, Шахтар і одеський Чорноморець.
  • З літа цього року голкіпер перебував без клубу.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри