Скандальний пенальті, вибуховий гол, камбек на 91-й: Англія і Нідерланди визначили другого фіналіста Євро-2024

Переглядів 4746
5 голосів
Футболісти Нідерландів та Англії. Фото: Getty Images
Збірні Нідерландів та Англії зіграли півфінальний матч Євро-2024 у Дортмунді. Глядачі побачили красивий гол, пенальті, а другу путівку до фіналу забрала команда Гарета Саутгейта.

У середу, 10 липня, у Дортмунді в матчі між Нідерландами та Англією визначився другий фіналіст чемпіонату Європи-2024. Ним стала команда Гарета Саутгейта, що виграла півфінальний поєдинок з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що у вівторок Іспанія обіграла Францію (2:1) та стала першим учасником фіналу Євро-2024.

У цій же зустрічі Хаві Сімонс дуже швидко відкрив рахунок, обікравши Деклана Райса та завдавши красивого шаленого удару в дев'ятку воріт Джордана Пікфорда.

🔥Гол Сімонса дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Однак Англія не довго відставала в рахунку. Арбітр зустрічі Фелікс Цваєр призначив скандальний пенальті у ворота нідерландців, який впевнено реалізував Гаррі Кейн, ставши найкращим бомбардиром в історії плей-оф чемпіонатів Європи – шість голів.

🔥Гол Кейна дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Ближче до завершення другого тайму Англія зусиллями Букайо Сака забила свій другий гол, однак в тому епізоді був зафіксований офсайд у Кайла Вокера, який віддавав асист.

Але на 91-й хвилині Оллі Воткінс, що вийшов на заміну на 81-й хвилині все ж таки зміг забити легальний гол, чим приніс перемогу та путівку в другий поспіль фінал Євро збірній Англії.

🔥Гол Воткінса дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Євро-2024. Півфінал.

Нідерланди – Англія – 1:2

Голи: Сімонс (7') – Кейн (пенальті – 18'), Воткінс (90+1')

• Фінал турніру відбудеться у неділю, 14 липня у Берліні на місцевому Олімпійському стадіоні.
  • Діючим чемпіоном Європи є збірна Італії, що у фіналі 2021 року обіграла як раз Англію (1:1, пен. 3:2).