«Скільки ви хочете?»: турецький журналіст порадив Фенербахче віддати гравця і гроші Трабзонспору за Батагова

Переглядів 117
Аватар Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
«Скільки ви хочете?»: турецький журналіст порадив Фенербахче віддати гравця і гроші Трабзонспору за Батагова
Арсеній Батагов. Фото: ФК Трабзонспор
Турецький журналіст Сердар Алі Челіклер звернувся до керівників Фенербахче з пропозицією придбати українського захисника Трабзонспора Арсенія Батагова.

Турецький журналіст Сердар Алі Челіклер порадив Фенербахче підписати захисника Трабзонспора Арсенія Батагова, обмінявши на відстороненого від команди за бійку 30-річного півзахисника Ірфана Джана Кахведжі та доплативши зверху.

«Якщо Кахведжі не збираються прощати, то мені здається правильнішим не продавати його в Європу за безцінь, а включити в обмін з іншими великими клубами.

Можна сказати Трабзонспору: «Скільки ви хочете за Батагова (Ірфан + доплата)?». Зрештою, Кахведжі – це гравець, якого захоче кожен, навіть Галатасарай», – цитує журналіста Х-профіль Fener Ajans.

  • 23-річний Батагов у нинішньому сезоні провів 17 матчів за Трабзонспор, віддавши дві результативні передачі.
  • Контракт Арсенія з турецьким клубом чинний до 30 червня 2028 року. Transferamrkt оцінює вартість захисника у 9 млн євро.
  • Команда українця наразі займає третє місце в турецькій Суперлізі, відстаючи від Фенербахче та Галатасарая на один та чотири бали відповідно.
Реклама
1000000 грн
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри