Скільки заробляли футболісти Динамо? Вихованець киян назвав суми зарплат в дублі і гравців з найкрутішими авто

Переглядів 327
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
2 голоси
Скільки заробляли футболісти Динамо? Вихованець киян назвав суми зарплат в дублі і гравців з найкрутішими авто
Артем Мілевський. Фото: ФК Динамо
Вихованець київського Динамо Григорій Ярмаш розповів про рівень заробітних плат у другій і третій командах столичного гранда в період його гри в структурі клубу.

Вихованець Динамо Григорій Ярмаш в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про рівень зарплат в командах структури київського клубу періоду його виступів.

За словами Ярмаша, майже всі зароблені в Динамо гроші він віддавав своїм батькам. 

«В Динамо-3 в мене спочатку зарплата була, здається, 150 доларів. Потім вже в Динамо-2 – 300 доларів, з часом підняли до 450 доларів. Я батькам майже усе віддавав».

Ексгравець розповів, у кого з гравців основного складу на той момент були найкрутіші машини. 

«Ну, Ласло Боднар любив круті машини. В нього і Mercedes, і BMW були. Потім Тьома [Мілевський] прийняв цю естафету, але мене вже в Динамо тоді не було».

Він заявив, що угорський захисник Боднар влаштовував гонки з сербським оборонцем киян Гораном Гавранчичем. 

«Та той же Боднар любив, Горан Гавранчич. Вони там гасали. Навіть перегони влаштовували. Обійшлося, на щастя, без пригод».

  • Ярмаш не грав за першу команду Динамо в офіційних матчах. Він відомий за виступами за полтавську Ворсклу, луганську Зорю та провів вісім матчів за збірну України.
  • Боднар зіграв 79 матчів за Динамо в 2000-2003 роках, забив п'ять м'ячів. Є дворазовим чемпіоном України, ставав володарем Кубка України.
  • Гавранчич виступав за київський клуб у 2001-2007 роках. Забив 27 голів в 216 матчах. Чотири рази вигравав чемпіонат і Кубок України, тричі завойовував Суперкубок.
Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 35000 грн
Перейти