«Складається враження, що він летить над полем»: реакція іспанських ЗМІ на перемогу Жирони Довбика і Циганкова

Переглядів 14718
9 голосів
Жирона радіє голу. Фото: SuperSport
Артем Довбик та Віктор Циганков зіграли за Жирону в переможній зустрічі чемпіонату Іспанії проти Бетіса. Команді українців вдалося виграти поєдинок із рахунком 3:2.

31 березня в рамках матчу Прімери Довбик оформив дубль, а Циганков загалом показав якісну гру. Це зробило свій внесок у перемогу Жирони над Бетісом (3:2).

Іспанська преса аналізує успішну гру українських легіонерів каталонської команди:

Sport.es

«Довбик повернувся на «Монтіліві» з метою покласти край своїй гольовій засусі, і він зробив це на стилі: забив пенальті і оформив дубль чудовим завершенням у боротьбі з Руї Сілвою. Довбик більше не торкався м'яча, але свою справу зробив на відмінно.

Циганков боровся із захисниками Бетіса, коли виникала можливість, але жоден з його рухів не приніс результату в першому таймі. Пізніше Циганков зіграє ключову роль у другому голі Жирони, віддавши хороший пас на Порту».

Mundo Deportivo

«Довбик реалізував пенальті і двома голами перервав негативну серію, яка тривала 70 днів. Він міг забити навіть три.

Часом складається враження, що Циганков летить над полем. Чистий клас».

Lesportiu

«Довбик був таким же активним, як завжди, звільнявся від тиску і постійно просив м’яч. Незважаючи на те, що він провів багато тижнів без голів, не вагаючись, узяв на себе відповідальність за пенальті та чудово його реалізував.

Бетіс запропонував таку схему 4-1-4-1 з Гуідо, як єдиним опорником, і Циганков знав, як шукати простір позаду аргентинця».

Довбик після вчорашнього дубля в ворота Бетіса з 16 забитими м’ячами разом із Джудом Беллінгемом (Реал) та Анте Будіміром (Осасуна) є найкращим голеадором Прімери.

• Команда Довбика та Циганкова наразі з 65 очками в активі посідає третє місце в Ла Лізі. У другої Барселони 67 балів, а перший Реал набрав 75 пунктів.
  • Жирона наступний матч зіграє з мадридським Атлетіко (13.04).