Соболь вийшов на заміну і Генк ще забив: команда українця виграла та піднялася до топ-5

Переглядів 1252
Едуард Соболь. Фото: Генк
28-річний український захисник Едуард Соболь взяв участь у переможній для Генка зустрічі з Моленбеком. Українець вийшов на поле в другому таймі.

В рамках 26 туру бельгійської Ліги Жюпіле Генк на своєму полі зустрічався з Моленбеком.

Перший тайм завершився перемогою господарів із рахунком 2:1, а після перерви на другу половину зустрічі на поле вийшов український захисник Генка Едуард Соболь. Українець допоміг своїй команді не пропустити та забити ще один м’яч. У підсумку Генк виграв зустріч із рахунком 3:1.

За 45 хвилин на полі Соболь віддав 13 точних пасів (із 15-ти), а також здійснив один точний лонгбол, один вдалий навіс у штрафний майданчик, три відбори та чотири виноси м'яча. Ще Соболь виграв три дуелі з чотирьох.

Портали статистики WhoScored та Sofascore поставили українцю оцінку 6,9.

• На даний момент Соболь зіграв за Генк п’ять матчів, не відзначаючись результативними діями.
  • Генк після цього матчу з 40 очками в активі піднявся на п’яте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.
  • Наступний матч команда Соболя зіграє проти Шарлеруа (23.02).