«‎Становить більше десяти мільйонів євро»: генсек УАФ розповів про рівень зарплатні та бюджет в асоціації

Переглядів 1008
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
2 голоси
«‎Становить більше десяти мільйонів євро»: генсек УАФ розповів про рівень зарплатні та бюджет в асоціації
Будинок футболу. Фото: пресслужба УАФ
Генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко висловився про фінансову частину роботи в асоціації й повідав про дуже цікаві подробиці своєї діяльності та цифрами, котрими оперує.

Ігор Грищенко відверто зізнався, що працівники УАФ не бідують, хоч проблем в асоціації вистачає, натякаючи на борг попередників Андрія Шевченка.

«З 25 січня, коли була сформована нова команда, з топ-менеджменту лише генеральний секретар та перший віцепрезидент отримували зарплату, оскільки було скрутне фінансове становище.

Перший віцепрезидент і генеральний секретар мають право першого підпису фінансових документів, несуть відповідальність за фінансовий та юридичний блок діяльності, за бюджет, який становить більше 10 млн євро».

Між тим, розкривати суму нинішніх заробітків свити Шевченка Грищенко не став.

«Це високі зарплати, не буду лукавити. Але це абсолютно ринкові зарплати для рівня топ-менеджменту національних асоціацій і для футбольного ринку в цілому. Враховуючи рівень відповідальності, який ми несемо», –  розповів Грищенко в інтерв'ю Tribuna.

  • Колишній президент УАФ Андрій Павелко перебував під слідством починаючи з листопада 2022 року по справі про розкрадання коштів на побудові заводу з виготовлення штучних полів.
  • З середини червня 2023 до кінця лютого 2024 року Павелко знаходився під вартою. Наприкінці зими 2023-го він був відсторонений від своєї посади.
  • Ексочільник УАФ вийшов із СІЗО 29 лютого, після того, як суд задовольнив його апеляцію.
  • 25 січня за підсумками звітно-виборчого Конгресу Андрія Шевченка було обрано президентом Української асоціації футболу (УАФ). Він став шостим президентом УАФ (раніше ФФУ) в історії.