«Стає сірим кардиналом українського футболу»: експерт розповів про нового таємного агента Мудрика

Переглядів 901
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Стає сірим кардиналом українського футболу»: експерт розповів про нового таємного агента Мудрика
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Вінгер національної збірної України та лондонського Челсі Михайло Мудрик змінив свого агента. Наразі представником інтересів футболіста є його близький товариш.

Експерт з українського трансферного ринку Олег Авдиш розповів про те, хто наразі є представником інтересів вінгера лондонського Челсі Михайла Мудрика.

«Не знаю наскільки його можна назвати агентом, але у Мудрика є доволі близький товариш, якого звати Микита. Він вже мешкає в Лондоні певний період часу».

Також Авдиш розповів, що Микита, який наразі є близьким до Мудрика, може вважатися одним з сірих кардиналів українського футболу.

«На домашньому матчі Лондон Лайонс (баскетбольна команда – прим. «УФ») в ряд сиділи Міша, його фітнес тренер Діма Чаповський і якраз той таки Микита. От він зараз і стає одним із сірих кардиналів українського футболу, бо мати такого гравця дорівнює половині гравців, які представляють агенцію Pro Star (при всій повазі)».

Дмитро Чаповський, Михайло Мудрика та агент Микита. Скриншот: «ТаТоТаке»

Також Авдиш зазначив, що в майбутньому на Мудрика має чекати підписання контракту з агенцією, яка має світове ім'я.

«Наскільки я знаю, то там є реальна довіра та дружба між ними. Думаю, що шлях Михайла це підписатися з якимось сильними світовими гравцями цього ринку», – розповів Авдиш у ютуб-програмі «ТаТоТаке».

  • Раніше агентом Михайла був Олексій Альохін з компанії «ALIK FOOTBALL MANAGEMENT». Повідомлялося, що сторони припинили співпрацю на початку грудня 2023 року.
  • Мудрик в цьому сезоні зіграв у 21 зустрічі в усіх змаганнях за Челсі, забив чотири м'ячі та віддав одну результативну передачу.
  • Контракт українця з лондонським клубом розрахований до 30 червня 2031 року.