Стихійне лихо, три незараховані голи і пенальті: Німеччина і Данія розіграли путівку в 1/4 фіналу Євро-2024

Переглядів 34990
23 голосів
Джамал Мусіала та Каспер Шмейхель. Фото: AP
Німеччина і Данія провели шалений матч в рамках 1/8 фіналу Євро-2024. Команда Юліана Нагельсманна у важкому поєдинку зуміла здобути квиток до чвертьфіналу.

У суботу, 29 червня, Німеччина у Дортмунді зіграла проти Данії у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024. Господарі турніру зуміли пройти скандинавів, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі Ніко Шлоттербек вивів німців уперед, однак цей гол був дуже швидко відмінений арбітром Майклом Олівером через фол.

А після цього у Дортмунді розпочався дуже сильний дощ з блискавкою і громом, через що було прийнято рішення зупинити матч на 35-й хвилині.

🔥Відео цих подій дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Після відновлення гри у першому таймі команди не зуміли відзначитися голами, однак із самого початку другої половині зустрічі обидва колективи почали забивати.

Спочатку відзначився захисник Данії Хоакім Андерсен, однак цей м'яч був відмінений через мінімальний офсайд.

А одразу після цього німці заробили пенальті, який впевнено реалізував Кай Гаверц.

🔥Відео голу Гаверца дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Через кілька хвилин після голу Кая Німеччина мала ще кілька вбивчих можливостей забити, однак пробачила скандинавську команду. А Данія в свою чергу не реалізувала гарний момент Расмуса Гойлунда.

А вже на 68-й хвилині своїм третім голом на турнірі відзначився Джамал Мусіала, використавши вихід один на один, який йому організував Шлоттербек.

🔥Відео голу Мусіали дивіться в нашому телеграм-каналі🔥

Німеччина могла доводити справу до розгрому, однак змарнувала кілька поспіль гарних моментів наприкінці матчу. А на 90+2-й хвилині Флоріан Вірц все ж довів рахунок до розгромного, але його м'яч відмінили через офсайд.

Євро-2024. 1/8 фіналу.

Німеччина – Данія – 2:0

Голи: Гаверц (пенальті – 53'), Мусіала (68')

• У чвертьфіналі Німеччина зіграє проти переможця пари Іспанія – Грузія, які проведуть свій поєдинок 30 червня о 22:00.
  • Данія в свою чергу не зуміла повторити досягнення 2021 року, коли на Євро-2020 дійшла до півфіналу.
  • Нагадаємо, що раніше Швейцарія стала першим чвертьфіналістом, обігравши Італію (2:0).