Судаков вигадав кумедне прізвисько для свого партнера: в останньому матчі Бенфіки він оформив хет-трик

Переглядів 163
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Судаков вигадав кумедне прізвисько для свого партнера: в останньому матчі Бенфіки він оформив хет-трик
Георгій Судаков. Фото: Getty Images
Центральний півзахисник Бенфіки Георгій Судаков розкрив прізвисько, яке вигадав для нападника «орлів» Вангеліса Павлідіса, який забив три м’ячі в останньому матчі.

Півзахисник Бенфіки Георгій Судаков продовжує тішити лісабонських вболівальників своїм почуттям гумору. Вчора, 3 січня, команда здобула перемогу в чемпіонаті Португалії, обігравши Ешторіл у 17-му турі з рахунком 3:1. У стартовому складі знову вийшли обидва українці Судаков та воротар Анатолій Трубін.

Головним героєм зустрічі став Вангеліс Павлідіс, який оформив хет-трик. Спочатку він реалізував пенальті, а потім двічі забив, забезпечивши перемогу «орлам». Після матчу Судаков опублікував у соцмережах добірку фото з підписом: 

«Гарний початок у 2026-му. Ми готуємося до ще одного фіналу».

Пізніше хавбек додав кадр із Павлідісом і розкрив нове прізвисько грецького форварда, ймовірно, придумане самим українцем. Зважаючи на вбивчу реалізацію пенальті Павлідісом, Судаков лаконічно підписав фото: 

«Пенвлідіс. Який гравець!»

  • Після 17 турів команда Жозе Моурінью має у доробку 39 залікових балів та посідає третю сходинку в турнірній таблиці португальської Прімейра-ліги. Відставання від Спортінгу і Порту складає три та сім очок відповідно.
  • У наступному турі Трубін, Судаков та компанія на виїзді зіграють проти Ріу Аве.
  • Поєдинок заплановано на 17 січня, початок гри о 22:30 за київським часом. 

Читайте по темі:

Реклама
1000000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри