Команда Малиновського постраждала від арбітра в матчі з Інтером: прийнято жорстке рішення щодо судді

Переглядів 4185
Джованні Айрольді. Фото: Google
Джованні Айрольді, який був головним арбітром матчу 27 туру Серії А між Інтером і Дженоа (2:1), судячи з усього, припустився помилки, призначивши пенальті.

Джованні Айрольді буде покараний пропуском одного або двох матчів чемпіонату Італії за неправильно призначений пенальті у ворота «грифонів».

За інформацією Gazzetta dello Sport, VAR порадив Айрольді не призначати одинадцятиметровий у ворота Дженоа. Коли ж головний рефері вирушив дивитися відеоповтор, то він ухвалив рішення вказати на «точку».

Таким чином, на 38 хвилині Алексіс Санчес реалізував пенальті і зробив рахунок 2:0 на користь Інтера. Після перерви Дженоа один м'яч відіграла і програла з рахунком 1:2. Український півзахисник генуезців Руслан Малиновський усю гру провів на лаві запасних.

• Для Інтера це загалом 12-та перемога поспіль, та дев’ята вікторія поспіль саме в Серії А.
  • Сімоне Індзагі провів 300 матч у Серії А та зафіксував 178 перемогу. Це рекордний показник серед інших тренерів, які мають в активі аналогічну кількість поєдинків.
  • Інтер після цієї перемоги ще впевненіше очолює Серію А з 72 очками в активі. У другого Ювентуса 57 балів.
  • Дженоа з 33 очками розташовується на 12 позиції в чемпіонаті Італії.