Суперники збірної України влаштували гольову феєрію: як завершився матч Ліги націй Грузія – Чехія

Переглядів 676
У суботу, 7 вересня, у поєдинку першого туру Ліги націй збірна Грузії на своєму стадіоні приймала національну команду Чехії. Матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 4:1.

У першому таймі вболівальники побачили один забиті м'яч. На 33-й хвилині пенальті реалізував зірка збірної Грузії Хвіча Кварацхелія.

Після перерви грузини досить швидко свою перевагу подвоїли: відзначився Гіоргі Чакветадзе. На 63-й хвилині ще один м'яч влетів у ворота Чехії завдяки точному удару Жорж Мікаутадзе, а за три хвилини відзначився Гіоргі Кочорашвілі.

Збірна Чехії забила гол престижу на 80-й хвилині. Точного удару завдав Лукаш Калвах.

Ліга націй УЄФА

1-й тур

Грузія – Чехія – 4:1

Гол: Кварацхелія, 33 – з пенальті (1:0). Чакветадзе, 53 (2:0). Мікаутадзе, 63 (3:0). Кочорашвілі, 66 (4:0). Калвах, 80 (4:1).

• У наступному турі Ліги націй Грузія на виїзді зіграє проти Албанії. Поєдинок у Тирані заплановано на 10 вересня і розпочнеться о 21:45.
  • Чехія у наступний вівторок, 10 вересня, у Празі прийматиме Україну. Стартовий свисток на «Фортуна Арні» прозвучить о 21:45 за київським часом.