Суркіс, Ахметов, Шевченко та інші відомі постаті у футболі зробили заяви до Дня Незалежності: що вони сказали

Переглядів 521
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
1 голос
Суркіс, Ахметов, Шевченко та інші відомі постаті у футболі зробили заяви до Дня Незалежності: що вони сказали
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Цілий ряд футбольних діячів, президентів клубів та гравців висловилися з нагоди Дня Незалежності України. Відомо, хто привітав співвітчизників з цим святом.

У неділю, 24 серпня, Україна святкує 34-й День своєї Незалежності, з яким свою країну та співвітчизників привітали багато футбольних осіб.

Одним з них став Андрій Шевченко, легенда київського Динамо, Мілану та Челсі, який нині займає посаду голови УАФ.

«Сьогодні ми відзначаємо 34-й День Незалежності України. Перш за все ми дякуємо нашим захисникам та захисницям, героям та героїням, які щодня здобувають нашу незалежність на полі бою», – сказав Шевченко.

Скріншот: Instagram

Також слово взяв президент київського Динамо, Ігор Суркіс, який відзначив, що Україна продовжує свою Незалежність під час війни.

«Сьогодні ми вже вчетверте зустрічаємо День Незалежності України у час великої війни. Це вже четвертий рік, коли ми виборюємо наше право на існування, свободу та майбутнє у боротьбі з жорстоким ворогом. У ці дні особливо хочеться низько вклонитися нашим героям – Збройним Силам України.

Саме завдяки вам, нашим Захисникам, ми маємо право жити, творити, радіти й навіть грати у футбол. Ви – ті, хто дарує нам можливість залишатися собою, бути вільними, зберігати свою країну та свою мрію. Від усього серця дякую Вам за мужність, силу та відданість!», – приводить слова Суркіса пресслужба Динамо.

Не забув про привітання й Рінат Ахметов, президент донецького Шахтаря.

«34 роки тому Україна зробила єдино вірний і рішучий крок – проголосила свою Незалежність. Це рішення визначило наше майбутнє, стало символом стійкості та сили нації й показало, що свобода – наш невід’ємний вибір.

Ось уже 11 років ми змушені відстоювати цей вибір у жорстокій війні і платимо за нього високу ціну. Ми захищаємо свій дім, свою землю, своє право бути українцями. Ми щодня доводимо світу – свободу в нас не відняти», – приводить слова Ахметова пресслужба Шахтаря.

Також на своїх сторінках у соцмережі Instagram з цієї нагоди висловилися відомі українські футболісти:

  • Роман Яремчук (Олімпіакос);
  • Андрій Лунін (Реал Мадрид);
  • В'ячеслав Суркіс (Динамо Київ, син Григорія Суркіса);
  • Володимир Бражко (Динамо Київ);
  • Руслан Нещерет (Динамо Київ);
  • Артем Федецький (ексКарпати, Дніпро, Шахтар).

Також з Днем Незалежності привітала українців Марина Кутепова, дружина головного тренера Динамо, Олександра Шовковського.