«Такої мерзоти, як Павелко, більше не буде»: Гельзін — про прихід Шевченка та його команди в УАФ

Переглядів 9589
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
«Такої мерзоти, як Павелко, більше не буде»: Гельзін — про прихід Шевченка та його команди в УАФ
Владислав Гельзін. Фото: Google
Колишній президент донецького Олімпіка Владислав Гельзін оцінив останні вибори президента Української асоціації футболу, яким став Андрій Шевченко.

В кінці січня колишній гравець збірної України та київського Динамо Андрій Шевченко став новим президентом УАФ, змінивши на цій посаді Андрія Павелка, який зараз перебуває в СІЗО.

Експрезидент донецького Олімпіка Владислав Гельзін позитивно відреагував на команду, яка буде допомагати Шевченку. Хоч в них і мало досвіду, але вони мають чималі досягнення в українському футболі. 

«Я не хочу нічого говорити про Павелка. Це перекреслена сторінка для українського футболу. Я радий, що Шевченко привів із собою нову команду. Це люди, які багато чого досягли в українському футболі. Так, можливо, у них мало досвіду, зате є величезне бажання, і це велика перспектива для українського футболу. Час покаже.

Шевченко у своїй програмі задекларував дев'ять пунктів, які передбачають відкритість УАФ і розвиток нашого футболу. Це те, про що я говорив раніше».

Гельзін негативно висловився про Павелка та зазначив, чи може Шевченко стати схожим на попереднього президента УАФ.  

«Думаю, що ні. Такої мерзоти, як Павелко, більше не буде в українському футболі», – сказав Гельзін для Sport-express.ua.

  • Андрій Миколайович став п'ятим президентом УАФ (раніше ФФУ) в історії. Раніше цей пост обіймали Віктор Банніков, Валерій Пустовойтенко, Григорій Суркіс, Анатолій Коньков та Андрій Павелко.
  • Перший віцепрезидент – Бойчук Павло Михайлович (юрист та адвокат Шевченка);
  • Віцепрезидент – Ребров Сергій Миколайович (головний тренер збірної України);
  • Віцепрезидент – Шевченко Олександр Якович (голова Львівської асоціації футболу).
X